Tüm Haberler

Passau Üniversitesi ve Türk-Alman Üniversitesi'nin eğitimde ve araştırmada işbirliğinin 10. yıldönümü - Disiplinlerarası ve Kültürlerarası

30 ve 31 Ekim 2023 tarihlerinde Türk Alman Üniversitesi'nin eğitimde 10. yılı kutlamaları, "Mevlüde Genç Kütüphanesi" açılışı gerçekleştirildi.

Kültürlerarası Yönetim YL Programı Başvuruları Başlamıştır

Kültürlerarası Yönetim Çift Diploma Yüksek Lisans Programına başvurular başlamıştır. 28 Temmuz 2023 tarihine kadar başvurularınızı başvuru portalı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Başvurlarla ilgili bir sorunuz olması durumunda melih.pehlivan@tau.edu.tr mail adresi aracılığıyla bölüm koordinatörü Arş. Gör. Melih Pehlivan ile iletişime geçebilirsiniz.

Kültürlerarası Yönetim Yüksek Lisans Öğrencilerinin 2023 Araştırma Projesi "Future of Work"

Kültürlerarası Yönetim Yüksek Lisans programı öğrencilerinin, iş dünyasından uluslararası partnerlerimizle birlikte "Future of Work" konulu 2023 yılı araştırma projeleri başlıyor.

Kültürlerarası Yönetim Bölümü Tanıtım Filmi

Çift Diploma Yüksek Lisans Programı, Türk Alman Üniversitesi, Passau Üniversitesi

Kültürlerarası Yönetim Konferansı

Türk-Alman Üniversitesi (TAÜ) Sosyal Bilimler Enstitüsü Kültürlerarası Yönetim Bölümü'nün düzenlediği ‘Towards Constructive Intercultural Management: A conference on research approaches and perspectives’ adlı uluslararası konferans 7-8 Ekim 2021 tarihlerinde gerçekleştirildi.